Jak pracujeme?

Jak pracujeme?Individuální přístup

Zásadní pro náj je individuální přístup ke klientům. Snažíme se klienta a jeho podnikání co nejlépe poznat a průběžně sledovat dění ve firmě klienta, jenom tak dokážeme pochopit potřeby klienta, představy, hodnoty a možnosti či problémy, se kterými bojuje. S klienty pravidelně komunikujeme a setkáváme se, abychom společně hodnotili výsledky kampaní a diskutovali další kroky či změny.

Strategie šitá na míru

Strategii pro propagaci na internetu šijeme na míru každému klientovi. Strategie je navržená tak, aby naplnila představy a cíle, které klient má nebo řešila jeho opravdové problémy. Nenavrhujeme postupy, které nedávají k tomto konkrétním případě smysl nebo mají nízkou pravděpodobnost úspěchu. Nesnažíme se klientům vnutít postupy, které "vždy" fungují (např. ohraná fráze mnohých "expertů": musíte se pustit do Facebooku a optimalizace SEO, ty vždy fungují! - takto my nepracujeme).

Dlouhodobé partnerské vztahy

Budujeme dlouhodobé partnerské vztahy s klienty. Cesta za úspěchem na internetu je téměř vždy během na dlouhou trať, není přímočará a často je nutné přizpůsobovat směr. Je nutné s klienty na online propagaci jejich produkt a služeb pracovat průběžně, klienty vzdělávat, vysvětlovat situaci, pravidelně komunikovat, setkávat se. Jen takto získá klient důvěru v naší práci a jen takto se dostavý trvající úspěch a ne jen dočasný krátkozraký zisk.

Zjistěte více o tom, kdo jsme », jaký je náš přístup k práci » a které praktiky používíme ».

Publikujeme

Spustili jsme Caflou - software pro malé firmy a živnostníky »

Po roce práce se nám podařilo spustit pro nás velmi osobní projekt - aplikaci Caflou. Caflou je "informační systém" pro živnostníky a malé...

Komplexní seminář pro Hospodářskou komoru v Jihlavě »

Únor byl opravdu náročný měsíc, jelikož první měsíce roku mnohé firmy využívají ke vzdělávání svých zaměstnanců. Z...

Jak (ne) na article marketing? »

Nedávno se mi pod ruce (do emailu) dostal zajímavý "alert", o který bych se rád podělil. Uvádím jen výběr odkazů se stejným obsahem,...