Kdo jsme?

Petr Macek and Company jak uspet na internetu 150x200

 • Jsme a budeme malá agentura, specializujeme se na propagaci společností na internetu a pomáháme našim klientům dosáhnout úspěchu online. 
 • Pracujeme s menším množstvím klientům a máme tak čas se našim zákazníkům dostatečně věnovat.
 • Snažíme se porozumnět podnikání našich klientů, jejich cílům, potřebám a možnostem. Takto jsme schopni navrhnout strategie, které jsou šité na míru a pomáhají naplňovat očekávání klientů a řešit jejich opravdové problémy. 
 • S klienty vytváříme partnerské vztahy, které trvají dlouho. Takto jsme schopni lépe pochopit podnikání klientů, jejich myšlenkové pochody a reagovat na změny, které každé podnikání doprovázejí.
 • Dokážeme mluvit na rovinu. Pokud kampaně nepřináší očekávané výsledky, budeme se o tom s Vámi bavit a navrhneme kroky ke zlepšení situace.
 • Vždy klientům říkáme náš názor. Pokud nám některé požadavky nedávají smysl, řekneme Vám to a navrhneme jiné možnosti.
 • Cestu k úspěchu na internetu se Vám snažíme navrhnout a nečekáme na to, abyste nám museli říkat, co dělat. Návrhy přinášíme my a diskutujeme je s Vámi.
 • Zaměřujeme se na obchodní potřeby klientů, neutápíme sebe ani klienty v technikáliích, které málokdy vedou k úspěchu.

Kdo nejsme?

 • Nejsme továrna na webové stránky snažící se stavět jak na běžícím páse. Webové stránky vlastně neděláme, ale rádi Vám pomůžeme je navrhnout, optimalizovat je pro konverze a průběžně je vylepšovat. Rádi Vám navrhneme služby našich partnerů, kteří se tvorbou webů zabývají.
 • Nejsme programátoři, techničtí správci či weboví vývojáři nebo pseudo konzultanti, kteří (snad) splní Vaše požadavky, ale nepřicházejí s vlastními návrhy. Tito nejsou opravdovými poradci při marketingu na internetu. 
 • Nesnažíme se získat zákazníka za každou cenu, třeba na úkor kvality. Pokud uznáme, že jsou požadavky nad naše síly nebo za daných podmínek nebudeme schopni odvádět stoprocentní práci, nebudeme se snažit takovou zakázku získat.

Zjistěte více o tom, jak pracujeme »

Za agenturou Petr Macek & Co. stojí (asi bez velkého překvapení) Petr Macek, expert na internetový marketing, kterého můžete kdykoliv kontaktovat:

Petr Macek expert specialista konzultant na internetovy marketing 122x156 1Ing. Petr Macek
Email: petr@petrmacek.cz
Telefon: +420 775 242 956
Petr Macek na Facebooku
Petr Macek na Twitteru
Petr Macek na Google Plus
Petr Macek na LinkedIn

Publikujeme

Spustili jsme Caflou - software pro malé firmy a živnostníky »

Po roce práce se nám podařilo spustit pro nás velmi osobní projekt - aplikaci Caflou. Caflou je "informační systém" pro živnostníky a malé...

Komplexní seminář pro Hospodářskou komoru v Jihlavě »

Únor byl opravdu náročný měsíc, jelikož první měsíce roku mnohé firmy využívají ke vzdělávání svých zaměstnanců. Z...

Jak (ne) na article marketing? »

Nedávno se mi pod ruce (do emailu) dostal zajímavý "alert", o který bych se rád podělil. Uvádím jen výběr odkazů se stejným obsahem,...