Individuální školení a konzultace

skolenionlinemarketing v01Primárně se zaměřujeme na individuální školení šitá na mírů jednotlivým společnostem i jednotlivcům. Školení jsou spíše takovými konzultacemi nad Vašimi potřebami a problémy.

Organizujeme také pravidelně větší semináře, kterých se účastní zájemci z více společností či členové obchodních seskupení (např. regionální Hospodářské komory, Britská obchodní komora apod.).

 

Témata našich školení

Individuální školení řeší Vaše konkrétní potřeby

Obrovskou výhodou této formy školení je, že se můžeme soustředit na Vaše akutní potřeby, pomoci Vám odstranit Vaše specifické problémy, což není možné u větších akcí, kterých se účastní lidé z různých firem s úplně jinými problémy.

Na těchto individuálních školeních analyzujeme Vaše problémy s PPC reklamami, optimalizací webu, propagací na Facebooku či interpretací dat v Google Analytics, kterým nerozumíte. Na školení identifikujeme slabá místa a navrhneme společně možné způsoby, jak tato slabá místa odstranit. Vše na Vašem webu, s Vašimi daty.

Ze školení si tedy neodnesete jen velké množství teorie, kterou pár dní po školení nebudete umět použít, ale odnesete si návrhy, jak přímo vylešit Vaši konkrétní situaci. Často tyto problémy dokážeme odstranit přímo během školení.

Individuální školení probíhá u Vás

Školení realizujeme nejčastěji přímo u Vás, ve Vaší společnosti a Vy tedy nemusíte nikam složitě cestovat. Pokud je Vaše kancelář umístěna v rozumné vzdálenosti od nás (do 70 km od Prahy nebo Žďáru nad Sázavou), nebude Vás to stát nic navíc. Můžete samozřejmě přijet i za námi.

kontaktujtenasskoleni v01

Publikujeme

Spustili jsme Caflou - software pro malé firmy a živnostníky »

Po roce práce se nám podařilo spustit pro nás velmi osobní projekt - aplikaci Caflou. Caflou je "informační systém" pro živnostníky a malé...

Komplexní seminář pro Hospodářskou komoru v Jihlavě »

Únor byl opravdu náročný měsíc, jelikož první měsíce roku mnohé firmy využívají ke vzdělávání svých zaměstnanců. Z...

Jak (ne) na article marketing? »

Nedávno se mi pod ruce (do emailu) dostal zajímavý "alert", o který bych se rád podělil. Uvádím jen výběr odkazů se stejným obsahem,...