Klienti o nás říkají

"Spolupráce posunula naše webové stránky dopředu a naše kampaně získaly na kvalitě. Díky poskytnutým znalostem a nástrojům jsme nyní schopni lépe pochopit, co zákazníci chtějí a získat tak  konkurenční výhodu."

Karel Izera, Mobil Pohotovost

"Dlouhodobě spolupracujeme s panem Mackem na propagaci našeho webu, nově také na založení facebookových stránek a propagace s tím souvisící. Spolupráci s panem Mackem hodnotíme kladně."

Pavel Slíva, Hamrsport

"Se spolupráci s panem Mackem jsem naprosto spokojen. Výborný přístup, kampaně fungují skvěle."

Jan Lánský, Kancelářské potřeby Lánský

"S panem ing. Petrem Mackem naše společnost úspěšně spolupracuje již dva roky. Pan ing. Macek nám poradil se vzhledem našich webových stránek, aby byly pro jejich návštěvníky a naše klienty přehledné a zajímavé. Pomohl nám nasměrovat reklamu na internetu tak, aby byla účinná a přitom finančně přiměřená. Rozhodně si spolupráci s ing. Mackem velmi vážíme."

Zdeňka Škodová, Lipnická spol. s r.o.

"Na spolupráci s panem Mackem si cením především individuálního přístupu, rychlé a vstřícné komunikace. Opakovaně jsme měli možnost si vyzkoušet přínos, kterým pro nás tato spolupráce především z hlediska doobsazení hotelu ve volných termínech je."

Eva Šmerdová, Hotel Skalský dvůr

Publikujeme

Spustili jsme Caflou - software pro malé firmy a živnostníky »

Po roce práce se nám podařilo spustit pro nás velmi osobní projekt - aplikaci Caflou. Caflou je "informační systém" pro živnostníky a malé...

Komplexní seminář pro Hospodářskou komoru v Jihlavě »

Únor byl opravdu náročný měsíc, jelikož první měsíce roku mnohé firmy využívají ke vzdělávání svých zaměstnanců. Z...

Jak (ne) na article marketing? »

Nedávno se mi pod ruce (do emailu) dostal zajímavý "alert", o který bych se rád podělil. Uvádím jen výběr odkazů se stejným obsahem,...