Školení – Sociální sítě a média

skolenionlinemarketing v01

Individuální školení zaměřené na sociální sítě a média jako nástroje propagace firem, služeb či produktů je pořádáno přímo pro Vás nebo Vaši firmu. Přizpůsobíme termín i obsah Vašim potřebám a školit Vás budeme přímo ve Vaší firmě. 

Školení Vám pomůže efektivně propagovat Vaši společnost online díky správně připraveným aktivitám na sociálních platformách. Berte školení více jako praktickou konzultaci, díky které budete lépe připraveni pro úspěch na internetu. Více o výhodách individuálního školení »

Proč zvolit právě naše školení

Petr Macek individualni skoleni internetovy marketing ppc seo analytics

Naše školení/konzultace o sociálních technologiích Vám pomůže nejen pochopit, jaké možnosti využití sociálních sítí a médií jsou k dispozici, ale pomůže Vám připravit správnou strategii pro socílní sítě a média a následně úspěšně propagovat Vaši firmu či produkty na Facebooku, LinkedIn, Google Plus, YouTube či Twitteru. Pomůžeme Vám také opravit chybky, kterých se nyní můžete ve Vašich aktivitách na sociálních platformách dopouštět.

I pro ty, kteří již sociální technologie dobře znají či je přímo pro propagační účely používají, školení poodkryje mnohé mýty a nejasnosti a poukáže na časté špatné praktiky, které mohou společnosti stát mnoho peněz. Toto školení může mnohým podnikatelům otevřít oči a ukázat směr, jak investovat lépe jejich marketingové peníze. 

Ukážeme Vám také, že nelze aplikovat jednu šablonu pro propagaci na sociálních sítích/médiích na jakoukoliv firmu. Každá firma má své potřeby a cíle, které je nutné řešit unikátně a připravit strategii pro sociální technologie šitou na míru konkrétním potřebám. 

Detailně probereme možnosti sociálních sítí/médií a jak se hodí pro propagaci Vašich produktů, služeb či celé firmy. Podíváme se na to, jaké sociální technologie zvolit, jak vybudovat prezenci na těchto sociálních platformách, jak v nich nastavit propagační kampaně, na co si dát pozor a další. Pokud to bude relevantní k Vašim potřebám, probereme:

  • Facebook (firemní stránka na Facebooku, získávání fanoušků, komunikace a propagace na Facebooku)
  • LinkedIn (osobní profily, skupiny, firemní stránky, komunikace a propagace na LinkedIn)
  • Twitter (profily, komunikace a propagace na Twitteru)
  • Google Plus (osobní profily, firemní stránky, komunikace a propagace na Google Plus)
  • Vyhodnocování úspěšnosti aktivit na sociálních sítích a médiích včetně dopadu na webové stránky (v Google Analytics)

Podívejte se, co o našich školeních říkají naši zákazníci ».  

Cena školení

Cena závisí na dohodnuté délce semináře a počtu účastníků:

  • Speciální nabídka 1: 4 hodiny, 4 účastníci, 9.000 Kč + DPH
  • Speciální nabídka 2: 4 hodiny, 3 účastníci, 7.500 Kč + DPH
  • Speciální nabídka 3: 4 hodiny, 2 účastníci, 6.000 Kč + DPH
  • Speciální nabídka 4: 4 hodiny, 1 účastník, 5.000 Kč + DPH

Přednášející

Ing. Petr Macek - konzultant internetového marketingu

kontaktujtenasskoleni v01

Publikujeme

Spustili jsme Caflou - software pro malé firmy a živnostníky »

Po roce práce se nám podařilo spustit pro nás velmi osobní projekt - aplikaci Caflou. Caflou je "informační systém" pro živnostníky a malé...

Komplexní seminář pro Hospodářskou komoru v Jihlavě »

Únor byl opravdu náročný měsíc, jelikož první měsíce roku mnohé firmy využívají ke vzdělávání svých zaměstnanců. Z...

Jak (ne) na article marketing? »

Nedávno se mi pod ruce (do emailu) dostal zajímavý "alert", o který bych se rád podělil. Uvádím jen výběr odkazů se stejným obsahem,...